Example: barber

REGULAMIN AUKCJI - syndyk-dw.pl

1 Syndyk masy upad o ci POLPLAST W. Zych Sp ka z ograniczon odpowiedzialno ci sp ka komandytowo - akcyjna w likwidacji w upad o ci likwidacyjnej Sygn. akt VI GUp 111/17 REGULAMIN AUKCJI na sprzeda nale cej do upad ego nieruchomo ci - zesp pa acowo-parkowy Pa ac Kotuli skich w Czechowicach-Dziedzicach ul. Zamkowa 2 I. PRZEDMIOT AUKCJI Przedmiotem AUKCJI jest: Prawo w asno ci zabytkowej nieruchomo ci zespo u pa acowo-parkowego Pa ac Kotuli skich po o onego w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Zamkowej 2. Nieruchomo obejmuje: a) grunt o cznej powierzchni 1,4443 ha, na kt ry sk adaj si dzia ki o numerach 2078/30 i 2078/73 b) budynki i budowle , w tym: budynek pa acu budynek oficyny mieszkalnej z cznikiem budynek oficyny gospodarczej budynek starej kr gielni budowle ogrodzenie, o wietlenie itp.

1 Syndyk masy upadłości POLPLAST W. Zych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo - akcyjna w likwidacji w upadłości likwidacyjnej

Information

Domain:

Source:

Link to this page:

Please notify us if you found a problem with this document:

Other abuse

Transcription of REGULAMIN AUKCJI - syndyk-dw.pl

1 1 Syndyk masy upad o ci POLPLAST W. Zych Sp ka z ograniczon odpowiedzialno ci sp ka komandytowo - akcyjna w likwidacji w upad o ci likwidacyjnej Sygn. akt VI GUp 111/17 REGULAMIN AUKCJI na sprzeda nale cej do upad ego nieruchomo ci - zesp pa acowo-parkowy Pa ac Kotuli skich w Czechowicach-Dziedzicach ul. Zamkowa 2 I. PRZEDMIOT AUKCJI Przedmiotem AUKCJI jest: Prawo w asno ci zabytkowej nieruchomo ci zespo u pa acowo-parkowego Pa ac Kotuli skich po o onego w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Zamkowej 2. Nieruchomo obejmuje: a) grunt o cznej powierzchni 1,4443 ha, na kt ry sk adaj si dzia ki o numerach 2078/30 i 2078/73 b) budynki i budowle , w tym: budynek pa acu budynek oficyny mieszkalnej z cznikiem budynek oficyny gospodarczej budynek starej kr gielni budowle ogrodzenie, o wietlenie itp.

2 Czna powierzchnia u ytkowa zespo u pa acowego wynosi 1738,59m2. Dla nieruchomo ci prowadzone s ksi gi wieczyste nr KA1P/00054488/4 i KA1P/00054458/5 w S dzie Rejonowym w Pszczynie V Wydzia Ksi g Wieczystych. Zesp pa acowo-parkowy jest wpisany do rejestru zabytk w pod nr A-28/60 na podstawie decyzji Wojew dzkiego Konserwatora Zabytk w w Katowicach z dnia , znak: Cena wywo awcza: ,00 z netto (trzy miliony pi set pi dziesi t dwa tysi ce sto pi dziesi t z otych) II. OG OSZENIE AUKCJI Post powanie aukcyjne rozpoczyna si od og oszenia o AUKCJI , zamieszczonego przez syndyka masy upad o ci w prasie og lnopolskiej i lokalnej, w kt rym w szczeg lno ci informuje si o: 1. przedmiocie AUKCJI , 2.

3 Terminie i miejscu AUKCJI , 3. wysoko ci wadium, 4. sposobie udost pniania oferentom niniejszego Regulaminu AUKCJI i innych dokument w dotycz cych przedmiotu AUKCJI , 5. mo liwo ci przegl du przedmiotu AUKCJI . III. WADIUM 1. Warunkiem przyst pienia do AUKCJI jest wp ata wadium w wysoko ci 5% ceny wywo awczej przedmiotu AUKCJI na rachunek bankowy upad ego: POLPLAST W. Zych sp. z sp ka komandytowo - akcyjna w upad o ci 09 1090 1740 0000 0001 3507 6923. 2. Termin wp acania wadium na wskazany rachunek bankowy najp niej do ko ca dnia 11 czerwca 2018r. W przypadku braku wp aty wadium na rachunku bankowym masy upad o ci w terminie opisanym powy ej, oferent nie zostanie dopuszczony do AUKCJI . 3. W przypadku wybrania oferty danego oferenta wadium zostaje zaliczone na poczet ceny sprzeda y.

4 4. W przypadku uchylenia si od zawarcia umowy przez oferenta, kt rego oferta zosta a wybrana lub wstrzymania si z zap at pozosta ej cz ci oferowanej ceny, wadium przepada na rzecz masy upad o ci. 5. W przypadku nie wybrania oferty danego oferenta wadium zwraca si niezw ocznie po zatwierdzeniu wyboru oferty przez S dziego Komisarza, przy czym: a) zwrot nast puje w formie przelewu bankowego na podane przez oferenta w stosownym o wiadczeniu konto bankowe, b) za czas pozostawania kwoty wadium na koncie upad ego, oferentowi nie nale si jakiekolwiek odsetki. 2 IV. AUKCJA 1 1. Aukcj prowadzi syndyk pod nadzorem S dziego Komisarza. Aukcja odb dzie si w dniu o godz. sala nr 57 budynku S du Rejonowego w Bielsku-Bia ej przy ul.

5 Bogus awskiego 24. 2. Oferenci bior udzia w posiedzeniu osobi cie lub przez pe nomocnika, legitymuj cego si pe nomocnictwem. 3. Warunkiem dopuszczenia oferenta do AUKCJI , opr cz wp aty wadium jest uprzednie przedstawienie prowadz cemu aukcj przez oferenta najp niej przed rozpocz ciem AUKCJI - pisemnego o wiadczenia stwierdzaj cego, e: a) akceptuje warunki Regulaminu AUKCJI b) zapozna si ze stanem faktycznym i stanem prawnym przedmiotu AUKCJI i nie wnosi do niego zastrze e oraz wyra a zgod na wy czenie r kojmi za wady fizyczne i prawne na zasadzie art. 558 1 2 1. Aukcja rozpoczyna si od przedstawienia przez syndyka przedmiotu AUKCJI . 2. Aukcja ma charakter ustny. 3. Aukcja odbywa si w ten spos b, e syndyk rozpoczyna licytacj od ceny wywo awczej.

6 Uczestnicy AUKCJI oferuj ceny wy sze z tym, e podwy szenie ceny nie mo e by mniejsze ni wynosi kwota post pienia. 4. Oferowana cena musi by podana w walucie polskiej /z oty/, w kwocie netto. 5. Kwot post pienia ustala si na kwot nie ni sz ni ,00z (dziesi tysi cy z otych). 6. Syndyk wybiera ofert tego uczestnika AUKCJI , kt ry zaoferowa najwy sz cen , kt rej po dwukrotnym powt rzeniu przez prowadz cego nikt z uczestnik w nie podwy szy trzecie powt rzenie zaoferowanej ceny jest r wnoznaczne z jej przyj ciem. 7. Wyb r oferty przez syndyka podlega zatwierdzeniu przez S dziego Komisarza. V . CENA 1. Podana cena nie obejmuje podatku VAT. 2. Nabywca ponosi wszelkie koszty i ci ary /podatki, op aty/ zwi zane z zawarciem umowy sprzeda y oraz z przeniesieniem praw, cznie z ewentualnym wykre leniem obci e przedmiotowych praw.

7 3. Potr cenie wierzytelno ci przys uguj cych kupuj cemu w stosunku do upad ego z cen nabycia jest niedopuszczalne. VI. NABYCIE 1. Syndyk zawiadomi oferenta, kt rego oferta zosta a wybrana o terminie zawarcia umowy kupna-sprzeda y. 2. Przed podpisaniem umowy oferent zobowi zany jest wp aci cen nabycia brutto pomniejszon o wp acone wcze niej wadium. Przy czym rachunek bankowy masy upad o ci musi by uznany najp niej w dniu poprzedzaj cym ustalony dzie podpisania umowy. 3. W przypadku gdyby nabywca nie by zainteresowany zakupem r wnie wyposa enia Zespo u pa acowo-parkowego Pa ac Kotuli skich, w umowie kupna sprzeda y nieruchomo ci zostanie zawarty dodatkowy zapis, na podstawie kt rego syndyk b dzie uprawiony do nieodp atnego przechowania na terenie nieruchomo ci przez okres do 6 miesi cy (licz c od dnia zawarcia umowy) nale cych do upad ego ruchomo ci stanowi cych wyposa enie przedmiotowej nieruchomo ci i do prowadzenia ich wyprzeda y.

8 4. Zap ata ceny nabycia musi by dokonana przelewem bezpo rednio z rachunku bankowego oferenta. 5. Sprzeda dokonana w post powaniu upad o ciowym ma skutki sprzeda y egzekucyjnej i obci enia wygasaj z mocy prawa na podstawie art. 313 ustawy Prawo upad o ciowe. VII. POSTANOWIENIA KO COWE 1. Syndyk zastrzega sobie prawo odwo ania AUKCJI lub zmiany jej warunk w przed jej rozpocz ciem. 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje si przepisy Kodeksu cywilnego z modyfikacjami wynikaj cymi z przepis w ustawy Prawo upad o ciowe. 3. Osoby zainteresowane udzia em w AUKCJI mog uzyska informacje dotycz ce przedmiotu AUKCJI i zapozna si z Regulaminem AUKCJI w biurze syndyka w Bielsku-Bia ej ul.

9 Powsta c w l. 6 pok. 212 oraz pod numerem telefonu 604-812-414, e-mail: a tak e na stronie internetowej lub . 4. Z przedmiotem AUKCJI mo na si zapozna po uprzednim uzgodnieniu terminu (telefonicznie lub mailowo). 5. Opis oraz pozosta a dokumentacja dotycz ca przedmiotu AUKCJI znajduje si do wgl du w biurze syndyka po uprzednim uzgodnieniu.

Related search queries